Опис
Якір (ротор) перфоратора Makita HR2460 Код виробника 517984-0 Підходить до моделей: HR2460, HR2470, HR2470T. Хвостовик: 10 мм 6-з право; Загальна довжина: 165 мм; Довжина пакета: 40 мм; Нижній підшипник: 627; Верхній підшипник: 6000; Між підшипниками: 122 мм; Діаметр колектора: 22 мм; Діаметр пакета: 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 22 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Хвостовик | 6-з право |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 064 ₴




