Якір тримера Sadko ELM-1200 / Vitals Master EZP-321s (175,5*47 посадка 10мм)



Опис
Якір (ротор) (175,5*47 посадка 10мм) тримера Sadko ELM-1200 / Vitals Master EZP-321s. Хвостовик: посадка 10 мм; Загальна довжина: 175,5 мм; Довжина пакета: 40 мм; Нижній підшипник: 8мм; Верхній підшипник: 10 мм; Між підшипниками: 112; Діаметр колектора: 29,5 мм; Діаметр пакета: 47 мм. Підходить до двигуна газонокосарки EuroCraft (кос139).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Садко |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 29.5 мм |
| Діаметр пакета | 47 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 112 мм |
| Призначення інструмента | Тримери |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 175.5 мм |
| Хвостовик | посадка 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946 ₴

