Опис
Кнопка для дрилі Ширина клавіші 21мм Довжина клавіші 30мм Висота підстави 29мм Ширина підстави 17мм Довжина підстави 34,5 мм Висота реверсу 76мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VJ Parts |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Фіксація положення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 34.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Дриль |
| висота реверсу | 76 |
| довжина клавіші | 30 |
| ширина клавіші | 21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴




