Опис
Підшипник 6003 2RS SKF (17*35*10) гума
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Вид запчастини | Підшипник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Пильник | гума |
| Тип запчастини | Подшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

