Якір (ротор) болгарки Bosch GWS 20-180 (205*54 посадка 10мм) PRO 1604011296



Опис
Якір для болгарки (УШМ) Bosch GWS 20-180 (205 * 54 посадка 10мм) серія PRO - 1604011296 хвостовик: посадка 10мм загальна довжина (мм): 205 діаметр пакета (мм): 54 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 154 Підходить для болгарки (УШМ) Bosch: GWS 22-180 H, GWS 22-180 JH, GWS 22-230 H, GWS 22-230 JH, GWS 230 H, GWS 230 JH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 37 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 154 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Хвостовик | посадка 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴

