Якір болгарки Makita 9050 (201 * 49,5 посадка 7мм) PRO аналог 518747-7



Опис
Заводський якір (ротор) для болгарки Makita GA9050 / GA7050 PRO серії - 518747-7. Хвостовик: посадка 7мм загальна довжина (мм): 201 діаметр пакета (мм): 49,5 довжина пакета (мм): 51 діаметр колектора (мм): 37,5 нижній підшипник: 10 верхній підшипник: 12 відстань між підшипниками (мм): 155
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр колектора | 37.5 мм |
| Діаметр пакета | 49.5 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 155 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Хвостовик | посадка 7мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴

