Кнопка бочкового перфоратора без фіксації (клавіша 12*33)



Опис
Кнопка бочкового перфоратора без фіксації (клавіша 12*33). Ширина клавіши: 12 мм; Довжина клавіши: 33 мм; Ширина основи: 16 мм; Довжина основи: 42 мм; Висота основи: 22 мм; Без фіксації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VJ Parts |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація положення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Перфоратор |
| довжина клавіші | 33 |
| ширина клавіші | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴

