Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Елпром 125/1500 (175 * 35 посадка 7мм) хвостовик: посадка 7мм загальна довжина (мм): 175 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 60 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 139 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр колектора | 25 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 60 мм |
| Між підшипниками | 139 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Хвостовик | посадка 7мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴




