Якір пила дискова (торцева) Makita LS 1040 (183 * 54 9-з / ліво) PRO аналог 516718-8


Опис
Якір пила дискова (торцева) Makita LS1040 / LS1040F / Енхель (183 * 54 9-з / ліво) - 516718-8 Хвостовик: 9-з право загальна довжина (мм): 183 діаметр пакета (мм): 54 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник: 10 верхній підшипник: 15 відстань між підшипниками (мм): 144
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр колектора | 37 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 144 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 183 мм |
| Хвостовик | 9-з право |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴

