Опис
Кнопка дискової пилки Зеніт ЗТП-255/2100 Профі. Ширина клавіши: 12,5мм; Довжина клавіши: 23 мм; Ширина основи: 18,5 мм; Довжина основи: 33 мм; Висота основи: 26 мм; Струм: 12 А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 18.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Пила дискова |
| довжина клавіші | 23 |
| ширина клавіші | 12.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴




