Опис
"Якір (ротор) дрилі Зеніт ЗД-980 (143 * 35 3-з ліво) хвостовик: 3-з ліво загальна довжина (мм): 143 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 35 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 108 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 35 мм |
| Між підшипниками | 108 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 143 мм |
| Хвостовик | 3-з лево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴



