Якір перфоратора Tekhmann TRH 1650, Smart SRH-9006 (169*40 4-з право)


Опис
"Якір (ротор) перфоратора Tekhmann TRH 1650 (169 * 40 4-з право) хвостовик: 4-з право загальна довжина (мм): 169 діаметр пакета (мм): 40 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 27 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 137 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр колектора | 27 мм |
| Діаметр пакета | 40 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 137 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
| Хвостовик | 4-з право |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴

