Опис
"Якір (ротор) дрилі Зеніт ЗД-Е-900 (145 * 35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 145 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 35 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 114 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 35 мм |
| Між підшипниками | 114 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 145 мм |
| Хвостовик | 4-з ліво |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴




