Опис
"Якір (ротор) триммера електрокоси Зеніт ЗТС-1800 (178 * 41,5 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 178 діаметр пакета (мм): 41,5 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 112 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Мотокоса/Тример |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Діаметр пакета | 41.5 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 112 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 178 мм |
| Хвостовик | 5-з право |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴




