Опис
Якір 310010990 на машину електричну шліфувальну кутову (болгарку) Metabo WEF 15-125 QUICK, WE 15-125 HD, WE 15-150 QUICK Хвостовик: посадка 7мм загальна довжина (мм): 186 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета(мм): 58 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник: 6 верхній підшипник: 8 відстань між підшипниками (мм): 144
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр колектора | 30 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 58 мм |
| Між підшипниками | 144 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 186 мм |
| Хвостовик | посадка 7мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




