Якір (ротор) болгарка DeWalt 28112 (125-а) ( 190*35 посадка 6,5мм)



Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для DeWalt 28112 (190 * 35 посадка 6,5мм) хвостовик: посадка 6,5мм загальна довжина (мм): 190 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 49 діаметр колектора (мм): 27 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 139 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр колектора | 27 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 49 мм |
| Між підшипниками | 139 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Хвостовик | посадка 6,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴

