Опис
Якір болгарка Елпром ЕМШУ-180/1700 (184*41 посадка 10мм) Загальна довжина 184мм Довжина пакета 55мм Діаметр пакету 41мм Діаметр колектора 28мм Верхній підшипник 10мм Нижній підшипник 8мм Між підшипниками 140мм Хвостовик посадка 10мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 140 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Хвостовик | посадка 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 153 ₴


