Опис
"Якір (ротор) міксера будівельного Іжмаш EMC 1250 (178 * 43 7-з ліво) хвостовик: 7-з ліво загальна довжина (мм): 178 діаметр пакета (мм): 43 довжина пакета (мм): 55 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 136 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Діаметр пакета | 43 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 136 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 178 мм |
| Хвостовик | 7-з лево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴

