Опис
Підшипник 6201 RS SKF (12 * 32 * 10) гума
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Пильник | гума |
| Тип запчастини | Подшипник |
| Основні | |
| Тип запчастин | Подшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

