Опис
ПІдшипник 628 RS SKF (8*24*8) гума
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Пильник | гума |
| Тип запчастини | Подшипник |
| Основні | |
| Тип запчастин | Подшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴

