Якір ланцюгова пила ALFA/ДнепрМ( 167*55 7-з ліво конус)



Опис
"Якір (ротор) пили ланцюгової Craft-Tec 2350 (167 * 55 7-з ліво конус) хвостовик: 7-з ліво конус загальна довжина (мм): 167 діаметр пакета (мм): 55 довжина пакета (мм): 35 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 17 відстань між підшипниками (мм): 126 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Електропила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 17 мм |
| Діаметр колектора | 37 мм |
| Діаметр пакета | 55 мм |
| Довжина пакета | 35 мм |
| Між підшипниками | 126 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 167 мм |
| Хвостовик | 7-з лівого конус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴

