Опис
"Якір (ротор) пилки дискової (циркулярної) Зеніт ЗДПК-110 Профі (156 * 41 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 156 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 29 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 125 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр колектора | 29 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 125 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 156 мм |
| Хвостовик | шпонка 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 843 ₴


