Опис
"Якір (ротор) лобзика Зеніт ЗПП 850 Профі (146,5 * 32 4-з право) хвостовик: 4-з право загальна довжина (мм): 146,5 діаметр пакета (мм): 32 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 22,5 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 117 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр колектора | 22.5 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 117 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 146.5 мм |
| Хвостовик | 4-з право |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴


