Опис
"Якір (ротор) шліфувальної машини вібраційного Елпром 210 (139 * 35 посадка 6мм) хвостовик: посадка 6мм загальна довжина (мм): 139 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 25 діаметр колектора (мм): 22 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 7 відстань між підшипниками (мм): 74 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 7 мм |
| Діаметр колектора | 22 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 25 мм |
| Між підшипниками | 74 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 139 мм |
| Хвостовик | посадка 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴


