Якір Болгарка ИЖ 125 1100W до. ( 173*35 посадка 8/різьблення 6мм)

Опис
Якір (ротор) болгарки (УШМ) Интерскол 125 1100W (173 * 35 посадка 8 мм) підходить для моделей Интерскол УШМ-125/900, Craft-Tec CPAG-1100VS, Іжмаш ІшМ-1200Е, Арсенал УШМ-125/920, Интерскол УШМ- 125/1000. хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 173 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 55 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 138
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр колектора | 25 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 138 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 173 мм |
| Хвостовик | посадка 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴

