Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості для болгарки (кутової шліфувальної машини) Makita 9077, Makita 9077S, Makita 9079, Makita 9079S (205 * 54 посадка 8 мм) - 516798-4. Хвостовик: посадка 8мм; загальна довжина (мм): 205; діаметр пакета (мм): 54; довжина пакета (мм): 51; діаметр колектора (мм): 36; нижній підшипник (мм): 10; верхній підшипник (мм): 12; відстань між підшипниками (мм): 155.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр колектора | 36 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 155 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Хвостовик | посадка 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


