Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts перфоратора для DeWalt 540K, DeWalt 541K (182 * 44 8-з ліво) хвостовик: 8-з ліво загальна довжина (мм): 182 діаметр пакета (мм): 44 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 16 відстань між підшипниками (мм): 140 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 16 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Діаметр пакета | 44 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 140 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 182 мм |
| Хвостовик | 8-з ліво |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 773 ₴

