Опис
Підшипник кульковий (6202DDW 15*35*11) 211241-5 для дриля електричної Makita HP1630, HP1631, машини шліфувальної кутової електричної (болгарки) Makita GA9050, PC5001C, пиляжна акумуляторна Makita BPB180, пиляної електричної Makita 2107F, дриля електричної Maktec MT600, MT601, машини шліфувальної кутової електричної (болгарки) Maktec MT904, MT905
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Основні | |
| Тип запчастин | Подшипник |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення інструмента | Шліфувальна машина |
| Пильник | гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴

