Шестерні (пара) болгарки Makita 9020 аналог 227491-2 + 227490-4 (d1 17*81/d2 9*21/h2 19)



532 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60799-4005
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Пара (відома + тягова) для болгарки Makita GA9020 — 227491-2 + 227490-4 Діаметр внутрішньої малої шестерні — 9 мм Діаметр зовнішній малій шестерні — 21 мм Висота малої шестерні — 19 мм Діаметр внутрішнього великого шестерні — 17 мм Діаметр зовнішній шестерні — 81 мм Кріплення відомою й тяговою — наприскування Подходит для болгарок УШМ Makita: GA9020S, GA9020R, GA9030, GA9030S, GA9040S Для болгарки Maktec MT903
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр малої шестерні | 21 мм |
| внутрішній діаметр великої шестерні | гладка посадка 17 мм |
| внутрішній діаметр малої шестерні | гладка посадка 9 мм |
| висота малої шестерні | 19 |
| зовнішній діаметр великої шестерні | 81 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴

