Опис
Зубчаста (конічна) пара (d12*51 h17 / d8*19 h17) 1607000V44 для машини шліфувальної кутової електричної (болгарки) Bosch GWS 11-125 P, GWS 12-125 CIEP. Внутрішній діаметр великої шестерні: 12 мм; Зовнішній діаметр великої шестерні: 51 мм; Висота великої шестерні: 17 мм; Кількість зубів великої шестерні: 38-з прямо; Внутрішній діаметр малої шестерні: 8 мм; Зовнішній діаметр малої шестерні: 19 мм; Висота малої шестерні: 17 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр малої шестерні | 19 мм |
| внутрішній діаметр великої шестерні | гладка посадка 12 мм |
| внутрішній діаметр малої шестерні | гладка посадка 8 мм |
| висота малої шестерні | 17 |
| зовнішній діаметр великої шестерні | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴


