Якір болгарка Ворскла 7-ка (169*35 шпанка 7 мм)

Опис
Якір (ротор) болгарки (УШМ) Ритм 125-1050, Craft-Tec PXAG-254 (169*35 шпона 7 мм) хвостовик: шпонка 7 мм загальна довжина (мм): 169 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 58 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 137
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ворскла |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 58 мм |
| Між підшипниками | 137 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴

