Якір болгарка Зеніт ЗуШ-125/870, Stromo 1100 (ІжМаш), Елпром 115/880, Grand125 (170*29 посадка 6 мм)



636 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66238-1090
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Якір (ротор) болгарки (ШМ) Зеніт ЗУШ-125/870, Stromo 1100, Smart 125, Grand 125 (170*29 посадка 6 мм) хвостовик: посадка 6мм загальна довжина (мм): 170 діаметр пакета (мм): 29 довжина пакета (мм): 60 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 135
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 29 мм |
| Довжина пакета | 60 мм |
| Між підшипниками | 135 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴

