Якір дриль DWT 500-600 нових (150*35 4-з ліво)



Опис
Якір (ротор) (150*35 4-з ліво) VJ-Parts дриля для DWT 500-600. Хвостовик: 4-з ліво; Загальна довжина: 150 мм; Довжина пакета: 45 мм; Нижній підшипник: 7 мм; Верхній підшипник: 8 мм; Між підшипниками: 113 мм; Діаметр колектора: 23 мм; Діаметр пакета: 35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 113 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

