Якір дриль Bosch PSB 450 (143*35 4-з/ліво) GUA аналог 2604011173

Опис
Якір (ротор) VJ-Parts дриля для Bosch PSB 450 (143*35 4-з ліво) — 2604011173 хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 143 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 36 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 97 Подходит для дрели Bosch: PSB 13 RE, PSB 2000, PSB 450, PSB 450 RE, PSB 450-2, PSB 500 RE, PSB 550 RE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 36 мм |
| Між підшипниками | 97 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 143 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

