Якорь дрель Craft CPD 13/1100 (154*35 4-з /лево)

Опис
Якір (ротор) дриля Craft CPD 13/1100 (154*35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 154 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 44 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 115
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 44 мм |
| Між підшипниками | 115 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 154 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

