Опис
Якір (ротор) дриля Темп 1200 (171*38 5-з ліво) хвостовик: 5-з ліво загальна довжина (мм): 171 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 56 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 136
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 56 мм |
| Між підшипниками | 136 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 171 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴


