Якір дриль Зеніт ЗД-1250 М (157*35 4-з/лево)

Опис
Якір (ротор) дриля Зеніт ЗД-1250 М (157*35 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 157 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 124
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 124 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 157 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴

