Якір дриль інтеркол ДУ-13/810ЕР (153*35 5-з/праворуч) оригінал



Опис
Якір (ротор) дриля Інтерскол. ДУ-13/810ЕР. хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 153 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42,5 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 608 верхній підшипник (мм): 9 (629) відстань між підшипниками (мм): 123,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42.5 мм |
| Між підшипниками | 123.5 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴

