Опис
Якір (ротор) VJ-Parts дриля для Bosch GSB 16 RE (153*35 4-з ліво) — 2604011254 хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 153 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 22 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 112
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 112 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴


