Якір дриль Елпром 570, Зеніт ЗД-820 (133*35 5-з/вліво)

Опис
Якір (ротор) дриля Зеніт ЗД-820 (132*35 5-з ліво) хвостовик: 5-з ліво загальна довжина (мм): 132 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 30 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 100 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 132 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴

