Якір дриль Hitachi DU-10 (144*35 7-з ліво) аналог 971666E



Опис
Якір (ротор) дриля Hitachi DU-10 (144*35 7-з ліво) хвостовик: 7-з ліво загальна довжина (мм): 144 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 113
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 113 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

