Якір фрезер Makita 3612C (212*54 цанга 20) аналог 516508-9

Опис
Якір (ротор) VJ-Parts фрезера для Makita 3612 C (212*54 різі 20 мм) — 516508-9. Хвостовик: різь 20 мм; загальна довжина (мм): 212; діаметр пакета (мм): 54; довжина пакета (мм): 60; діаметр колектора (мм): 37; нижній підшипник (мм): 9; верхній підшипник (мм): 20; відстань між підшипниками (мм): 163.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Фрезер |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 20 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 60 мм |
| Між підшипниками | 163 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 212 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴

