Якір фрезер Craft CBF 1200 (182*41 цанга 15)



Опис
Якір (ротор) фрезера Craft 1200 (182*41 різь 15 мм) хвостовик: різь 15 мм загальна довжина (мм): 182 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 61 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 17 відстань між підшипниками (мм): 142
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Фрезер |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 17 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 61 мм |
| Між підшипниками | 142 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 182 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

