Якір пила дискова (циркулярна) Фіолент ПД2-75 (190*46 8-з/праворуч) аналог

Опис
Якір (ротор) VJ-Parts пили дисковий (циркулярний) для Фіолент ПД-2 (190*46 8-з право) хвостовик: 8-з право загальна довжина (мм): 190 діаметр пакета (мм): 46 довжина пакета (мм): 68 діаметр колектора (мм): 33 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 154
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 46 мм |
| Довжина пакета | 68 мм |
| Між підшипниками | 154 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴

