Якір пила дискова Інтерскол ДП-190/1600 новий (182*47,5 7-з/праворуч) оригінал



Опис
Якір (ротор) пили дисковий Інтерскол.Код виробника 1600 хвостовик: 7-з право загальна довжина (мм): 182 діаметр пакета (мм): 47,5 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 33 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 15 відстань між підшипниками (мм): 145
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 47.5 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 145 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 182 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴

