Якір Пила торцювальна висувна Зеніт ЗТП-255/2100 Профі (194*53 9-з/право)

Опис
Якір (ротор) пили дисковий (циркулярний) Зеніт ЗТП-255, Зеніт 2100 Профі (194*53 9-з право) хвостовик: 9-з право загальна довжина (мм): 194 діаметр пакета (мм): 53 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 151
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 53 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 151 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 194 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴

