Якір дискова пила DeWalt 871 (203*54 7-з ліво) аналог 383652-09



Опис
Якір (ротор) VJ-Parts пили дисковий (циркулярний) для DeWalt 871 (203*54 7-з ліво) хвостовик: 7-з ліво загальна довжина (мм): 203 діаметр пакета (мм): 54 довжина пакета (мм): 61 діаметр колектора (мм): 33 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 15 відстань між підшипниками (мм): 155
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 61 мм |
| Між підшипниками | 155 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 203 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

