Опис
Якір (ротор) лобзика Темп ПЛЕ-80 (154,5*35 6-з ліво) хвостовик: 6-з ліво загальна довжина (мм): 154,5 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 47 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 122
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 47 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 154.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴




