Якір Лобзик Інтерскол МП-100Е к. (150,5*35 5-з/праворуч)

Опис
Якір (ротор) лобзика Інтерскол МП-100Е (150,5*35 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 150,5 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 23,5 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 125
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 125 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 150.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴

