Якір лобзик Інтерскол МП-85/600Е (159,5*35 5 зубів право) оригінал



Опис
Якір (ротор) електролобзика Інтерскол.Код виробника МП-85/600Е хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 159,5 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 25,5 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 123,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 123.5 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 159.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴

